Funkční online prezentace

Tvorba webových stránek na WordPressu

Proč mít web?

Všechny marketingové cesty vedou na jedno místo – vaše webové stránky.

Vše se odehrává na webu

Ať už pracujete na obsahu, inzerujete v rámci PPC kampaní, řešíte e-mail marketing, nebo se věnujete sociálním sítím, vždy chcete uživatele dostat na webové stránky, kde se z něj (ideálně) stane zákazník.

SEO příprava

Připravíme analýzu klíčových slov, navrhneme strukturu (jaké stránky by měly vzniknout) nebo zrevidujeme stávající obsah.

Rozložení a grafika

Pobavíme se o rozložení, připravíme grafický návrh nebo vybereme šablonu, kterou upravíme na míru struktuře, obsahu a vašim potřebám. Můžeme vám také pomoci s tvorbou loga nebo vymyšlením brandu – značky.

Tvorba webu

Poradíme si s jednostránkovým webem i rozsáhlou prezentací. Web vyrobíme tak, aby byl moderní, rychlý, srozumitelný pro návštěvníky i pro vyhledávače a optimalizovaný pro mobily.

Obsah a fotky

Bez obsahu web nemůže fungovat. To samé platí o fotkách. Zajistíme obsah, vaše vlastní fotky a vše naplníme při tvorbě na web.

Nastavení měření

Nastavíme měření skrz Google Tag Manager a to v GA3, GA4, Microanalytics.io nebo cookieless variantě.

Spuštění webu

Po doladění všech potřebných detailů spustíme webové stránky na našem VPS serveru nebo na vašem hostingu. Pomůžeme vám také s nastavením e-mailů. Všechny účty a přístupy budou vaše.

Poptejte webovky u Depa

Ať už budeme řešit web nebo kompletní marketing, ozvěte se nám.

Responzivní

Uživatelé přistupují na webové stránky stále více z mobilních zařízení. Proto musí být web odladěný do posledního detailu, aby vše hrálo i na malém displeji pod sebou.

Rychlé

Všechny naše weby vyrábíme i plníme tak, aby byly co možná nejrychlejší, ale stále funkční a přitažlivé. Web může být rychlý, ale bez analytiky nebo fotek vám bude k ničemu.

Funkční

Dbáme na strukturu, kvalitu a hodnotnost obsahu a také propojení na marketingové kanály. Obvykle k webům připravujeme také PPC bannery nebo vizitky – ať to ladí.

Novinky z naší dílny

Naše realizace

Scroll to Top