Barevné obrázky

Fotografie a video pro online, TV i offline

Foto-Video

Pro oživení obsahu a ty, kterým se nechce číst.

Kde využít fotky a video?

Fotografie i video se vám bude hodit na webu, sociálních sítích, při videoreklamě i v rodinném albu. Fotky a video pro firemní i osobní účely zařídíme raz dva.

Fotografie pro web a social

Bez fotografií jsou webové stránky prázdné - smutné, nezajímavé, nudné. A fotky z fotobanky pozná dnes zákazník na první dobrou.

Fotografie pro realitky

Fotografie pro realitní kanceláře je specifická. A moc nás baví. Pomůžeme vám nafotit kvalitní fotky, které prodají 1kk i vilu o 10 ložnicích za víkend.

Foto a videoreporty z akcí

Pořádáte akci, která by stála za zaznamenání? Fotili jsme auto-moto-show i rodinné oslavy. A pak že na velikosti záleží.

Videoprezentace firmy

Představení firmy, náborové video, videoreport nebo podpora pro některou ze služeb či produktů - tam všude využijete videoprezentaci.

Záběry z dronu

Stačí mít trochu nadhled a vše se zdá být veselejší. Zajistíme focení akcí včetně dronování, prohlídky realit z výšky nebo pár záběrů pro oživení klasické, "přízemní", videoprezentace.

Virtuální prohlídky

Máte Google zápis? A můžeme ho vidět? Pokud ano, určitě se vám bude hodit 360stupňová prohlídka interiérů vaší firmy. Kromě Google zápisu ji můžeme vložit i na web.

Poptejte SEO

Ať už budeme řešit fotky nebo kompletní marketing, ozvěte se nám.

Scroll to Top